Lara Dadadottir
Arkitekt m.arch MNAL
Daglig leder, partner

lara@arkitektsolli.no
+47 479 42 044
Hanna Bjerkan Classon
Kontorleder

hanna@arkitektsolli.no
+47 481 07 572


Lars Borgen
Arkitekt m.arch MNAL
Partner

lars@arkitektsolli.no
+47 951 53 316
Nina Engebakken Duesund
Arkitekt m.arch MNAL
Partner

nina@arkitektsolli.no
+47 404 03 478


Maria Stenvaag Jeppesen
Arkitekt m.arch MNAL
Partner

stenvaag@arkitektsolli.no
+47 919 00 902
Leif-Trygve Nyheim
Arkitekt m.arch

ltn@arkitektsolli.no
+47 480 40 204


Hilmar Gunnarsson
Arkitekt m.arch MNAL

hilmar@arkitektsolli.no
+47 404 48 511
Erling Søyland
Arkitekt m.arch

erling@arkitektsolli.no
+47 994 06 323

Annette Lindsetmo
Arkitekt m.arch 

annette@arkitektsolli.no
+47 905 45 066


                      



Har du et oppdrag til oss?

Kontakt Lara på:
lara@arkitektsolli.no
eller på tlf:
+47 328 30 780

Søker du jobb?

Kontakt oss på: post@arkitektsolli.no





SOLLI ARKITEKTER AS

post@arkitektsolli.no    ︎+47 32 83 07 80    ︎Grønland 61, 3045 Drammen