Lara Dadadottir
Arkitekt m.arch MNAL
Daglig leder, partner

lara@arkitektsolli.no
+47 479 42 044
Lars Borgen
Arkitekt m.arch MNAL
partner

lars@arkitektsolli.no
+47 951 53 316


Nina Engebakken Duesund
Arkitekt m.arch MNAL
partner

nina@arkitektsolli.no
+47 404 03 478
Leif-Trygve Nyheim
Arkitekt m.arch 

ltn@arkitektsolli.no
+47 480 40 204


Laura Søndegaard Bendixen
Arkitekt m.arch MNAL

laura@arkitektsolli.no
+47 415 35 279

Jeni Nankova
Arkitekt m.arch MNAL

jeni@arkitektsolli.no
+47 401 89 088


Maria Ibarra
Arkitekt m.arch MNAL

maria@arkitektsolli.no
+47 926 27 578
Maria Stenvaag Jeppesen
Arkitekt m.arch 

stenvaag@arkitektsolli.no
+47 919 00 902


Hanna Bjerkan
Kontorleder

hanna@arkitektsolli.no
+47 481 07 572
Nina J Klausen
Arkitekt m.arch MNAL
freelance

nk@arkitektsolli.no






Har du et oppdrag til oss?

Kontakt Lara på:
lara@arkitektsolli.no
eller på tlf:
+47 328 30 780

Søker du jobb?

Kontakt oss på: post@arkitektsolli.no





SOLLI ARKITEKTER AS

post@arkitektsolli.no    ︎+47 32 83 07 80    ︎Bragernes Torg 1, 3017 Drammen