Lara Dadadottir
Arkitekt m.arch MNAL
Daglig leder, partner

lara@arkitektsolli.no
+47 479 42 044
Lars Borgen
Arkitekt m.arch MNAL
partner

lars@arkitektsolli.no
+47 951 53 316


Nina Engebakken Duesund
Arkitekt m.arch MNAL
partner

nina@arkitektsolli.no
+47 404 03 478
Petter Berg
Arkitekt m.arch
partner

petter@arkitektsolli.no
+47 908 76 651


Ørnulf Haugsrud
Arkitekt m.arch MNAL

ornulf@arkitektsolli.no
+47 920 21 339
Leif-Trygve Nyheim
Arkitekt m.arch MNAL

ltn@arkitektsolli.no
+47 480 40 204


Laura Søndegaard Bendixen
Arkitekt m.arch MNAL

laura@arkitektsolli.no
+47 415 35 279
Jeni Nankova
Arkitekt m.arch MNAL

jeni@arkitektsolli.no
+47 465 25 490


Maria Ibarra
Arkitekt m.arch MNAL

maria@arkitektsolli.no
+47 926 27 578
Nina J Klausen
Arkitekt m.arch MNAL
freelance

nk@arkitektsolli.no


Arne Finn Solli
Rådgiver  

arne.finn@arkitektsolli.no
+47 415 05 840




Har du et oppdrag til oss?

Kontakt Lara på:
lara@arkitektsolli.no
eller på tlf:
+47 328 30 780

Søker du jobb?

Kontakt oss på: post@arkitektsolli.no





SOLLI ARKITEKTER AS

post@arkitektsolli.no    ︎+47 32 83 07 80    ︎Bragernes Torg 1, 3017 Drammen